Lietuvių
Produkcija
 

Baldai

UAB „Stilmeda“ - projektuoja ir gamina nestandartinius korpusinius baldus biurams, viešbučiams bei namams.


Nuolat tobulindami baldų gamybos technologijas ir ieškodami progresyvių bei šiuolaikiškų konstrukcinių sprendimų, savo darbe taikome pažangias baldų gamybos technologijas. Stebėdami šiuolaikinę šios srities rinką, nuolat atnaujiname baldų gamybos įrenginius, taip pat savo klientams siūlome konceptualias dizaino bei stiliaus idėjas ir priimtiniausią jų realizaciją.


Patyrę mūsų dizaineriai suprojektuos baldus pagal Jūsų norus ir pageidavimus, pasiūlys optimalius dizaino sprendimus, esamas naujoves, padės parinkti tinkamą spalvą ir furnitūrą, kad Jūsų baldai būtų praktiški ir patogūs.Projektavimo darbai atliekami kompiuterinės grafikos programa, kurios pagalba užsakovas gali pamatyti užsakomus baldus.


Pagrindinė baldų sudedamoji dalis — tai laminuota medžio drožlių plokštė, natūraliu medžio lukštu dengta medžio drožlių ar medžio dulkių plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė, natūralus medžio masyvas. 


Surinkti baldai (ar jų moduliai) yra kruopščiai apžiūrimi ir supakuojami. Tuomet juos nemokamai pristatome į Jūsų namus ir sumontuojame. Visiems pagamintiems baldams suteikiama vienerių metų garantija.


Per daugiau nei penkerius bendrovės darbo metus mūsų įmonėje susiformavo darni profesionalių bei kompetentingų darbuotojų komanda, kurios dėka galime garantuoti nepriekaištingą savo gaminių kokybę bei sparčius darbų atlikimo terminus.

 

Mūsų pagaminti baldai - tai puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis.

 
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba 2
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba 3
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba 4
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba 5
Baldai bendras - Jaukių baldų gamyba 6
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS