Lietuvių
Produkcija
 

Medienos apdirbimas

Medienos apdirbimas

 

Mūsų lentpjūvėje atliekamos sekančios medienos papildomo apdirbimo paslaugos.

 

Kalibravimas – medienos papildomas apdirbimas keturpusėmis obliavimo staklėmis. Ši mediena pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei produkcijai ir kt.

 

Džiovinimas – tai drėgmės pašalinimas iš medienos. Tai atliekama konvekcinėse džiovyklose, kol mediena išdžiovinama iki 18-20 % drėgnumo. Ši mediena statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms ar lentoms tvorai.

 

Obliavimas – džiovinta mediena gali būti obliuojama, taip išgaunant lygų, tikslų ir glotnų paviršių. Taip apdirbamos dažniausiai apdailai naudojamos lentos arba tik matomos išorėje jų dalys.

 

Antiseptikavimas - tai medienos padengimas antiseptikais - tirpalais, kurie neleidžia medienoje atsirasti įvairiems nepageidaujamiems organizmams: grybams, pelėsiams, įvairiems kenkėjams/graužikams. Mūsų įmonėje mediena apdirbama „Berlit“ tirpalu, mirkant specialioje vonioje (taip pasiekiamas geriausias rezultatas).

 

Padengimas priešgaisriniu tirpalu – medienos padengimas antipirenu „BAK-1”. Visuose projektuose reikalaujama, kad bent stogo mediena būtų apdorojama antipirenais. Gauname gaisrininkų pažymą apie pagamintos medienos tinkamumą naudojimui konkrečiame objekte.

 
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS