Lietuvių
Produkcija
 

Medinės durys

Medinės durys                 

 

    Medinės durys yra skirtos išskirtinio interjero ir natūralios medienos šilumos bei jaukumo ieškantiems žmonėms.

    Kadangi duris gaminame pagal individualius užsakymus, Jūs turite puikią galimybę pasidaryti sau originalias, vienetines medines duris. Jūsų pasirinkimą gali varžyti nebent Jūsų fantazija. Tada tiesiog išsirinkite žurnale, internete ar dar kur nors matytas jums patikusias duris ir už prieinamą kainą bus pagamintos panašios, arba lygiai tokios pat medinės durys.

    Mūsų stalių ceche medinės durys gaminamos iš aukščiausios kokybės ąžuolo arba uosio medienos. Stakta daroma sienos pločio ir paprastai mm arba cm storio (galima keisti). Medinės durys yra daromos su užlaidomis arba be jų, su slenksčiu arba ne. Mūsų stalių ceche medinės durys gali būti dažomos, beicuojamos ir (ar) lakuojamos. Daugelio metų patirtis, gaminant medines duris, leido mums atsirinkti geriausius ir patvariausius lakus ir klijus, naudojamus durų gamyboje.                      

    Mūsų įmonė yra viena iš nedaugelio šioje srityje veikiančių įmonių, dirbanti pagal ISO 9001 kokybės valdymo sistemos bei ISO 14001 aplinkosaugos valdymo sistemos reikalavimus. Tai užtikrina atsakingą ir dėmesingą požiūrį į gaminamo produkto kokybę kiekviename gamybos proceso etape.

 

Keletas durų pavyzdžių:

 

medines durys

 
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS