Lietuvių
Produkcija
 

Mediniai laiptai

Medinai laiptai

 

    Mūsų stalių ceche gaminami įvairiausių modifikacijų nestandartiniai medinai laiptai.   Atvažiavę pas Jus, įvertinsime esamą situaciją,išmatuosime, suprojektuosime ir pagal suderintą su Jumis projektą bus pagaminti išskirtinai Jūsų mediniai laiptai.

    Laiptai mūsų įmonėje gaminami iš aukščiausios kokybės džiovintos ąžuolo arba uosio medienos. Rūpindamiesi, kad mediniai laiptai būtų itin ilgaamžiški ir kokybiški, negaminame laiptų iš pušies ar kitos minkštos medienos.

    Mediniai laiptai gali būti montuojami ant išbetonuoto pagrindo (tada dažniausiai yra daromos tik pakopos ir mediniai turėklai (porankiai)). Mediniai laiptai taip pat gali būti montuojami ant metalinių sijų, arba mūsų ceche gali būti pagaminti mediniai laiptai pilnai su visa laikančiaja konstrukcija. Jums belieka apsispręsti kokios konstrukcijos mediniai laiptai Jums labiausiai tinka.

    Be to, mediniai laiptai būna atviro tipo, uždaro tipo, su posūkiu, lenkti, spiraliniai, kabantys ir kt.

    Pagaminti mediniai laiptai pagal Jūsų poreikį yra beicuojami arba lakuojami. Laiptus, žinoma, atvežame į vietą ir sumontuojame.

 

    Mūsų įmonė yra viena iš nedaugelio šioje srityje veikiančių įmonių, dirbančių pagal ISO 9001 kokybės valdymo sistemos, bei ISO 14001 aplinkosaugos valdymo sistemos reikalavimus. Tai užtikrina atsakingą ir dėmesingą požiūrį į gaminamo produkto kokybę kiekviename gamybos proceso etape.

 
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS