Lietuvių
Produkcija
 

Namų baldai

Namų baldai

 

Susikurkite viziją , kaip Jūs norėtumėte matyti įrengtus savo naujus namus, o mes tai paversime projektu, bei pagaminsime.

 

Mūsų įmonėje gaminami visi reikalingi baldai namams:

 

  • Virtuvės baldai
  • Svetainės baldai
  • Prieškambario baldai, bei sieninės spintos
  • Vaikų kambario baldai
  • Vonios baldai
  • Miegamojo baldai

 

Nuolat tobulindami baldų gamybos technologijas ir ieškodami progresyvių bei šiuolaikiškų konstrukcinių sprendimų, savo darbe taikome pažangias baldų gamybos technologijas. Stebėdami šiuolaikinę šios srities rinką, nuolat atnaujiname baldų gamybos įrenginius, taip pat savo klientams siūlome konceptualias dizaino bei stiliaus idėjas ir priimtiniausią jų realizaciją.

 

Patyrę mūsų dizaineriai suprojektuos baldus pagal Jūsų norus ir pageidavimus, pasiūlys optimalius dizaino sprendimus, esamas naujoves, padės parinkti tinkamą spalvą ir furnitūrą, kad Jūsų baldai būtų praktiški ir patogūs.Projektavimo darbai atliekami kompiuterinės grafikos programa, kurios pagalba užsakovas gali pamatyti užsakomus baldus.

 

 

Namų baldai turi būti gražūs, jaukūs ir patogūs. Didelis dėmesis skiriamas patvarumui, funkcionalumui bei ilgaamžiškumui. Namų baldams naudojamų medžiagų ir spalvų gama yra labai plati: medis, faneruote, laminuota plokštė, metalas, natūrali oda, gobelenas, plastikas, stiklas – visos šios medžiagos populiarios, tinkamos ir naudojamos namų baldų gamybai.

 

 

 

 

 
Namų baldai - Namų baldai
Namų baldai - Svetainės baldai
Namų baldai - Prieškambario baldai
Namų baldai - Svetainės baldai b
Namų baldai - Darbo kambario baldai
Namų baldai - Prieškambario baldai b
Namų baldai - Vonios kambario baldai
Namų baldai - Svetainės baldai b
Namų baldai - Vonios kambario baldai b
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS