Lietuvių
Produkcija
 

Terasinės lentos

Terasinės lentos

                     

    Mūsų lentpjūvėje terasinės lentos gaminamos tik iš lietuviškos pušies arba eglės medienos. Šiuo metu gaminamos paprasto stačiakampio profilio suapvalintais kampais terasinės lentos. Skerspjūvio matmenys yra 35x110 mm.

    Terasinės lentos gaminamos iš mūsų pačių  džiovyklose išdžiovintos medienos. Esant poreikiui, terasinės lentos pas mus gali būti impregnuojamos bei dažomos.

    Paprastai terasos įrengiamos ant betoninių polių (15-20 cm skersmens), kurie įgilinami į žemę bent 1 metrą. Atstumas tarp polių priklauso nuo to, kokio storio terasinės lentos bus naudojamos ir kokie bus terasos laikantys ilginiai („lagės“). Be to, polių išdėstymui įtakos turi ir bendri terasos matmenys bei padėtis namo atžvilgiu. Jei susiduriate su sunkumais projektuojant terasą, susisiekite su mumis, mes Jums padėsime surasti optimalų sprendimą.

    Svarbiausia montuojant terasą yra tai, kad terasinės lentos būtų montuojamos su tarpais (4-8 mm)tam, kad cirkuliuotų oras bei laisvai galėtų nutekėti vanduo. Taip pat ne mažiau svarbu, kad terasa būtų pakelta nuo žemės (medinės dalys neturėtų kontakto su žeme) ir oras laisvai galėtų patekti po terasa. Terasinės lentos turėtų būti tvirtinamos dviem medvaržčiais prie kiekvieno ilginio („lagės“).

 

a) terasinės lentos

 
 
Kompanija

Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS