Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Namų baldai

Susikurkite viziją , kaip Jūs norėtumėte matyti įrengtus savo naujus namus, o mes tai paversime projektu, bei pagaminsime.
Mūsų įmonėje gaminami visi reikalingi baldai namams:
Virtuvės baldai
Svetainės baldai
Prieškambario baldai, bei sieninės spintos
Vaikų kambario baldai
Vonios baldai
Miegamojo baldai

Naujos technologijos

Nuolat tobulindami baldų gamybos technologijas ir ieškodami progresyvių bei šiuolaikiškų konstrukcinių sprendimų, savo darbe taikome pažangias baldų gamybos technologijas. Stebėdami šiuolaikinę šios srities rinką, nuolat atnaujiname baldų gamybos įrenginius, taip pat savo klientams siūlome konceptualias dizaino bei stiliaus idėjas ir priimtiniausią jų realizaciją.

Baldų projektavimas

Patyrę mūsų dizaineriai suprojektuos baldus pagal Jūsų norus ir pageidavimus, pasiūlys optimalius dizaino sprendimus, esamas naujoves, padės parinkti tinkamą spalvą ir furnitūrą, kad Jūsų baldai būtų praktiški ir patogūs.Projektavimo darbai atliekami kompiuterinės grafikos programa, kurios pagalba užsakovas gali pamatyti užsakomus baldus.
Namų baldai turi būti gražūs, jaukūs ir patogūs. Didelis dėmesys skiriamas patvarumui, funkcionalumui bei ilgaamžiškumui. Namų baldams naudojamų medžiagų ir spalvų gama yra labai plati: medis, faneruote, laminuota plokštė, metalas, natūrali oda, gobelenas, plastikas, stiklas – visos šios medžiagos populiarios, tinkamos ir naudojamos namų baldų gamybai.

Užklausa