Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Virtuvės baldai

Virtuvės dizainas, funkcionalumas, estetiškumas – yra vieni iš svarbiausių kriterijų. Baldai projektuojami individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Kokybės garantas

Virtuvės baldai turi atlaikyti visas nepalankias situacijas baldų naudojimui, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jie bus gaminami. Mūsų baldų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir furnitūra. Labai platus laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) ir dažytos medžio dulkių plokštės (MDF) pasirinkimas. Gamyboje taip pat naudojama natūraliu lukštu dengta plokštė, medžio masyvas.

Gamybos procesas

Briaunos apklijuojamos PVC ,ABS juosta arba natūraliu medžio lukštu, baldų stalviršiui yra naudojama presuotų drožlių plokštė, laminuota aukšto slėgio laminatu,arba stalviršis gali būti pagamintas iš granito ar marmuro. Naudojame geriausia baldinę furnitūrą BLUM, Hettich, Grass firmų. Labai funkcionalūs ir techniškai patogūs ištraukiami virtuvės priedai: stalčių sistemos, dėžės, krepšiai, kampinės karuselės, įvairūs dėklai, rankšluostinės ir kabyklos.

Kartu siūlome kokybišką buitinę techniką įvairių garsių gamintojų, kaip AEG, Electrolux, Zanussi.

Baldus pristatome, juos montuojame, integruojame buitinę techniką. Suteikiame garantiją.

Užklausa