Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Medinės durys

Medinės durys yra skirtos išskirtinio interjero ir natūralios medienos šilumos bei jaukumo ieškantiems žmonėms.
Kadangi duris gaminame pagal individualius užsakymus, Jūs turite puikią galimybę pasidaryti sau originalias, vienetines medines duris. Jūsų pasirinkimą gali varžyti nebent Jūsų fantazija. Tada tiesiog išsirinkite žurnale, internete ar dar kur nors matytas jums patikusias duris ir už prieinamą kainą bus pagamintos panašios, arba lygiai tokios pat medinės durys.
Mūsų stalių ceche medinės durys gaminamos iš aukščiausios kokybės ąžuolo arba uosio medienos. Stakta daroma sienos pločio ir paprastai mm arba cm storio (galima keisti). Medinės durys yra daromos su užlaidomis arba be jų, su slenksčiu arba ne. Mūsų stalių ceche medinės durys gali būti dažomos, beicuojamos ir (ar) lakuojamos. Daugelio metų patirtis, gaminant medines duris, leido mums atsirinkti geriausius ir patvariausius lakus ir klijus, naudojamus durų gamyboje.
Tai užtikrina atsakingą ir dėmesingą požiūrį į gaminamo produkto kokybę kiekviename gamybos proceso etape.

Medinai laiptai

Mūsų stalių ceche gaminami įvairiausių modifikacijų nestandartiniai medinai laiptai. Atvažiavę pas Jus, įvertinsime esamą situaciją,išmatuosime, suprojektuosime ir pagal suderintą su Jumis projektą bus pagaminti išskirtinai Jūsų mediniai laiptai.
Laiptai mūsų įmonėje gaminami iš aukščiausios kokybės džiovintos ąžuolo arba uosio medienos. Rūpindamiesi, kad mediniai laiptai būtų itin ilgaamžiški ir kokybiški, negaminame laiptų iš pušies ar kitos minkštos medienos.
Mediniai laiptai gali būti montuojami ant išbetonuoto pagrindo (tada dažniausiai yra daromos tik pakopos ir mediniai turėklai (porankiai)). Mediniai laiptai taip pat gali būti montuojami ant metalinių sijų, arba mūsų ceche gali būti pagaminti mediniai laiptai pilnai su visa laikančiaja konstrukcija. Jums belieka apsispręsti kokios konstrukcijos mediniai laiptai Jums labiausiai tinka.
Be to, mediniai laiptai būna atviro tipo, uždaro tipo, su posūkiu, lenkti, spiraliniai, kabantys ir kt.
Pagaminti mediniai laiptai pagal Jūsų poreikį yra beicuojami arba lakuojami. Laiptus, žinoma, atvežame į vietą ir sumontuojame.

Medžio masyvo baldai

Mylintiems medžio šilumą ir jaukumą, siūlomi medžio masyvo baldai. Iš masyvo mūsų įmonėje gaminami įvairiausi masyvo baldai : virtuvės baldai, miegamojo baldai, vonios kambario baldai, darbo kambario , prieškambario baldai. Dažniausiai užsakomi smulkesni masyvo baldai: lentynos, suoliukai (prieškambario), kėdutės (taburetės), staliukai (žurnaliniai, svetainės), stalai (valgomojo), įvairios spintelės ir kiti medžio masyvo baldai.
Visi medžio masyvo baldai gaminami iš aukščiausios kokybės puikiai išdžiovintos ąžuolo arba uosio medienos.
Virtuvės masyvo baldai, spintelės, spintos ir kiti stambūs baldai dažniausiai gaminami iš faneruotos MDF(medžio drožlių plokštė, apklijuota natūraliu medienos lukštu), o durelės ir šonai (arba tik durelės) gaminami iš natūralaus medžio masyvo. Žinoma, galime ir visą baldą pagaminta iš medžio masyvo, tik tokio baldo kaina tampa gana didelė.
Taipogi, labai šauniai atrodo stambesni lentynų masyvai, pagaminti, derinant tarpusavyje medžio masyvo plokštes su MDF plokštėmis. Galime rasti daugybę sprendimų, komponuojant medžio masyvą interjere.

Užklausa