Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Medinai laiptai

Mūsų stalių ceche gaminami įvairiausių modifikacijų nestandartiniai medinai laiptai. Atvažiavę pas Jus, įvertinsime esamą situaciją,išmatuosime, suprojektuosime ir pagal suderintą su Jumis projektą bus pagaminti išskirtinai Jūsų mediniai laiptai.
Laiptai mūsų įmonėje gaminami iš aukščiausios kokybės džiovintos ąžuolo arba uosio medienos. Rūpindamiesi, kad mediniai laiptai būtų itin ilgaamžiški ir kokybiški, negaminame laiptų iš pušies ar kitos minkštos medienos.
Mediniai laiptai gali būti montuojami ant išbetonuoto pagrindo (tada dažniausiai yra daromos tik pakopos ir mediniai turėklai (porankiai)). Mediniai laiptai taip pat gali būti montuojami ant metalinių sijų, arba mūsų ceche gali būti pagaminti mediniai laiptai pilnai su visa laikančiaja konstrukcija. Jums belieka apsispręsti kokios konstrukcijos mediniai laiptai Jums labiausiai tinka.
Be to, mediniai laiptai būna atviro tipo, uždaro tipo, su posūkiu, lenkti, spiraliniai, kabantys ir kt.
Pagaminti mediniai laiptai pagal Jūsų poreikį yra beicuojami arba lakuojami. Laiptus, žinoma, atvežame į vietą ir sumontuojame.

Užklausa