Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Medžio masyvo baldai

Mylintiems medžio šilumą ir jaukumą, siūlomi medžio masyvo baldai. Iš masyvo mūsų įmonėje gaminami įvairiausi masyvo baldai : virtuvės baldai, miegamojo baldai, vonios kambario baldai, darbo kambario , prieškambario baldai. Dažniausiai užsakomi smulkesni masyvo baldai: lentynos, suoliukai (prieškambario), kėdutės (taburetės), staliukai (žurnaliniai, svetainės), stalai (valgomojo), įvairios spintelės ir kiti medžio masyvo baldai.
Visi medžio masyvo baldai gaminami iš aukščiausios kokybės puikiai išdžiovintos ąžuolo arba uosio medienos.
Virtuvės masyvo baldai, spintelės, spintos ir kiti stambūs baldai dažniausiai gaminami iš faneruotos MDF(medžio drožlių plokštė, apklijuota natūraliu medienos lukštu), o durelės ir šonai (arba tik durelės) gaminami iš natūralaus medžio masyvo. Žinoma, galime ir visą baldą pagaminta iš medžio masyvo, tik tokio baldo kaina tampa gana didelė.
Taipogi, labai šauniai atrodo stambesni lentynų masyvai, pagaminti, derinant tarpusavyje medžio masyvo plokštes su MDF plokštėmis. Galime rasti daugybę sprendimų, komponuojant medžio masyvą interjere.

Užklausa