Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "stilmeda" slapukų politika. Daugiau informacijos

Statybinė mediena

Mūsų lentpjūvėje visa statybinė mediena pjaunama iš lietuviškos medienos (pušies arba eglės). Rąstai perkami iš kruopščiai atrintų, patikimų tiekėjų ir urėdijų. Statybinė mediena gali būti parduodama „žalia“ (nedžiovinta) arba džiovinta. Konstrukcijoms naudojamą medieną, kur skaičiuojamos laikančiosios apkrovos, medieną rekomenduojama džiovint. Džiovinta statybinė mediena (iki 18-20% drėgnumo) yra ~2 kartus stipresnė už nedžiovintą medieną. Be to, jei statybinė mediena naudojama ne itin gerai vėdinamose konstrukcijose, ji nespėjusi naturaliai išdžiūt, gali pradėt pelyt.

Statybinė mediena statybose

yra labai plačiai naudojama – stogams įrengti, klojiniams, aptvėrimams, parėmimams, laikiniems statiniams,paklotams, grindų konstrukcijoms, terasų konstrukcijoms, pavėsinių statybai, karkasinei statybai, laiptams ir begalėje kitų atvejų. Be statybinės medienos statybos paprasčiausiai neįsivaizduojamos. Mediena yra patikima, ekologiška ir sveika statybinė medžiaga. Statybinę medieną mes išskiriam į du tipus, tai – stogo mediena ir visa kita mediena statyboms.

 

Užklausa